Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Mutare dosar fiscal al contribuabilului
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Mutare dosar fiscal al contribuabilului

Buna dimineata.

Am o Intreprindere Individuala cu sediul social in Sulina. Domiciliul fiscal al meu era la Galati, iar impozitele si taxele le-am platit la Galati.
Luna trecuta m-am casatorit, mi-am schimbat numele si domiciliul.
Ce formular si acte trebuie sa completez pentru a-mi muta dosarul de la Galati la Cluj. Este nevoie sa-mi schimb si denumirea la I.I? Oricum in Aprilie 2015 o suspend pentru ca trebuie sa nasc, sa pot lua indemnizatia.
D 050