Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... LEGEA administraţiei publice locale
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

LEGEA administraţiei publice locale

Buna ziua, va rog sa ma ajutati cu ultima varianta a LEGII nr. 215 din 23 aprilie 2001 (**republicată**)(*actualizată*) a administraţiei publice locale.

Multumesc anticipat.
laura-ioana, utilizator
O gasiti aici
[ link extern ]