avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 344 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... lnregistrare dubla in revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

lnregistrare dubla in revisal

1.Am o inregistrare dubla in revisal.
2.La acelasi angajat am o inregistrare eronata astfel/ de la data 01.12.12la data de 29.02.12 si este inregistata ca si corectie.Cum scap de ambele inregistrari.mai ales ca a doua nu respecta cronologia?
Am nevoie azi de raspuns pt ca voi transmite incetarea contractului acelei personae.
VA MULTUMESC.

Alte discuții în legătură

Incetare si incheiere cim in aceeasi zi elam elam Buna ziua! Am urmatoarea problema: - un cim expira pe data de 06.02.2014 si trebuie incetat deoarece nu mai poate fi prelungit( este al 2 lea cim ... (vezi toată discuția)
Înregistrare eronatã suspendare în revisal - cic EmiMimy EmiMimy Bună ziua, Am făcut o înregistare eronată în revisal la suspendare concediu pentru creşterea copilului, perioada corectă era 03.07.2010 - 21.05.2012 ... (vezi toată discuția)
Date incorecte de operare decizii incetare cim in revisal lemonik lemonik Buna seara. Spuneti-mi, va rog frumos, ce pot face in situatia in care am inregistrat in revisal decizii de incetare a cim atat cu art 55(b), cat si cu 31(1) ... (vezi toată discuția)