Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri nerambursabile
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri nerambursabile

Buna seara. Va rog sa-mi spuneti daca as putea beneficia de fonduri nerambursabile pt. dezvoltarea unei afaceri deja existente .Mai exact detin un salon de hair styling ,pe care as dori sa-l dezvolt .Sunt in mediul urban.Ce fonduri se pot accesa in acest sens?Va multumesc.
Buna seara,

Avand in vedere profilul afacerii dvs, cele mai mari sanse le-ati avea pe programele "Servicii si comert" sau "Femeia Manager" ale DIMMMAT. Puteti decide programul cel mai potrivit in functie de destinatia fondurilor si punctajul potential a fi obtinut.

Programul comert si servicii il gasiti aici: [ link extern ] /
Programul Femeia manager aici: [ link extern ] /

Daca aveti mai multe intrebari va stau la dispozitie.

Mult succes!
Laviniu Chis