Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Demersuri pentru inchidere PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Demersuri pentru inchidere PFA

Buna seara,
As dori sa imi inchid PFA-ul si inca nu am achitat nici-un impozit sau taxa, care ar fi pasii ce trebuie sa-i urmez pentru a-l inchide.

Va multumesc!
Incepeti cu plata taxelor si impozitelor.