Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... PFA din noiembrie 2014
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

PFA din noiembrie 2014

mi-am infintat pfa de la 01.11.2014.
nu stiu cum sa-mi completez declaratia 600
va rog ma ajuati?
Gasiti aici raspunsul

[ link extern ]
Scuze, dar cred ca nu puteti vedea in linkul de mai sus.

Gasiti pe situl ANAF " Toate formularele cu ecplicatii dupa numar".
ma interesa care este venitul minim pe care pot sa-l il trec pe declaratia 600, in conditiile reducerii procentului la pensii.
multumesc
In lunile din anul 2014 venitul minim asigurat este 804 lei.
Multumesc