Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Proces-Verbal predare - primire apartament
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Proces-Verbal predare - primire apartament

In anul 1981 am primit pv predare primire cand m-am mutat in ap. cumparat. Nu stiu ce am facut cu el dar am o copie xerox. O rugaminte de unde pot obtine acest PV pt. nici la ora actuala nu am facut act de Propietate , si nu am putut face mutatia in ap. nepotului meu. Va multumesc anticipat pt. raspuns. Apartamentul este cumparat prin ICVL.
Adresați-vă la ICVL dacă ei v-au vândut apartamentul, pentru că trebuie să aibă și ei un exemplar al actului de vânzare cumpărare în original sau la biroul notarial unde a fost autentificat acel act