Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Deducere cheltuieli
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Deducere cheltuieli

Am un PFA, ( Administrator Imobile(, pot sa-mi deduc costul unui TV, dar a unei Centrale Termice de apartament, pe care le folosesc in Sediul Social al PFA-ului. ( Sediul Social al PFA-ului, este in apartamentul proprietate personala, in care locuiesc impreuna cu sotia?) Multumesc.
Cele doua cheltuieli nu pot fi deduse pe pfa.