Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... inspector principal
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

inspector principal

In luna noiembrie 2010 in urma absolvirii facultatii din referent superior am devenit inspector principal. In luna iunie 2013 am plecat la o firma privata. Acum pot da concurs pentru un post de consilier principal?
VA TREBUIESC 5 ANI VECHIME IN SPECIALITATE PE CARE NU-I AVETI CHIAR DACA ATI FOST PE STUDII SUPERIOARE LA FIRMA PRIVATA