avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 702 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Impozitare cladiri pentru anul fiscal 2015
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Impozitare cladiri pentru anul fiscal 2015

Buna seara.
Inclusiv pentru anul fiscal 2014 proprietatile au fost impozitate in functie de prima , a doua , a etc propritate cu un spor de 100 pana la 300%.Din cate imi amintesc aceasta lege a fost abrogata.Poate sa-mi spuna cineva daca adevarat sau daca am eu un vis frumos ?
Cel mai recent răspuns: Adolfina Pop , Consultant fiscal 19:20, 2 Decembrie 2014
Buna seara,
Aveti un vis frumos.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Tva si profit - declaratii nedepuse bakita bakita buna seara, as dori sa stiu pentru in SRL fara activitate - de ani buni; fiscul a trimis acasa o notificare pentru nedepunerea in termen a del. tva si decl ... (vezi toată discuția)
Impozit cladire veche paiudaniela paiudaniela Am auzit ca pentru cladirile mai vechi de 50 de ani impozitul pe cladiri se reduce.Ma intereseaza daca e adevarat si ce ar trebui sa fac eu ca sa beneficiez de ... (vezi toată discuția)
Declaratii pentru 2013 si 2014 pentru firma suspendata? lulus lulus Buna ziua, Am o microintreprindere a carei activitate a fost suspendata de la sfarsitul anului 2011. Pana in prezent, la sfatul contabilei am depus ... (vezi toată discuția)