Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Impozitare cladiri pentru anul fiscal 2015
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Impozitare cladiri pentru anul fiscal 2015

Buna seara.
Inclusiv pentru anul fiscal 2014 proprietatile au fost impozitate in functie de prima , a doua , a etc propritate cu un spor de 100 pana la 300%.Din cate imi amintesc aceasta lege a fost abrogata.Poate sa-mi spuna cineva daca adevarat sau daca am eu un vis frumos ?
Buna seara,
Aveti un vis frumos.