Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cod CAEN 6202 Activitati de consultanta in tehnologia ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cod CAEN 6202 Activitati de consultanta in tehnologia informatiei

As dori sa stiu daca in baza codului CAEN 6202 pot oferi consultanta in orice problema legata de tehnologia informatiei si anume pot sa ofer consultanta in vederea configurarii unei retele de calculatoare si a unui server (web, mail , etc...).

Multumesc
Activitati de consultanta in tehnologia informatiei 6202 . 6202 Activitati de consultanta in tehnologia informatiei Aceasta clasa include planificarea si proiectarea sistemelor de calculatoare ce integreaza hardware, software si tehnologii de comunicatii. Serviciile de consultanta pot include si activitatea de pregatire a utilizatorilor