Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Contestatie in anulare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Contestatie in anulare

Buna ziua,

Sunt in urmatoarea situatie: am pe rolul tribunalului o contestatie in anulare si nu am primit citatie de cand am trimis cererea prin posta pana in prezent insa pe portal vad urmatoarea situatie
Tip solutie: Amână cauza
Solutia pe scurt: lipsă procedură, timbrare recurs, ataşare dosar
Document: Încheiere de şedinţă 21.10.2014

Tip solutie: Amână cauza
Solutia pe scurt: depunere concluzii scrise
Document: Încheiere - Amânare iniţială a pronunţării 02.12.2014

Tip solutie:
Solutia pe scurt:
Document:

ce pot sa fac in acest caz?

S-a amanat pronuntarea pentru depunere de concluzii scrise. Trebuie sa va conformati si sa depuneti concluzii scrise. Citatia a ajuns la adresa indicata in cerere, probabil alta decat aceea unde domiciliati.
Daca merg maine pot cere dosarul pentru al studia dupa care sa depun concluzii ?
Cuprivire la citare in cerere am cerut citarea la adresa la domiciliu unde locuesc nu unde o am in buletin.
Multumesc.