avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 543 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Contestatie in anulare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Contestatie in anulare

Buna ziua,

Sunt in urmatoarea situatie: am pe rolul tribunalului o contestatie in anulare si nu am primit citatie de cand am trimis cererea prin posta pana in prezent insa pe portal vad urmatoarea situatie
21.10.2014
Tip solutie: Amână cauza
Solutia pe scurt: lipsă procedură, timbrare recurs, ataşare dosar
Document: Încheiere de şedinţă 21.10.2014

02.12.2014
Tip solutie: Amână cauza
Solutia pe scurt: depunere concluzii scrise
Document: Încheiere - Amânare iniţială a pronunţării 02.12.2014

09.12.2014
Tip solutie:
Solutia pe scurt:
Document:

ce pot sa fac in acest caz?

Cel mai recent răspuns: iuliamariana , utilizator 14:24, 4 Decembrie 2014
S-a amanat pronuntarea pentru depunere de concluzii scrise. Trebuie sa va conformati si sa depuneti concluzii scrise. Citatia a ajuns la adresa indicata in cerere, probabil alta decat aceea unde domiciliati.
Daca merg maine pot cere dosarul pentru al studia dupa care sa depun concluzii ?
Cuprivire la citare in cerere am cerut citarea la adresa la domiciliu unde locuesc nu unde o am in buletin.
Multumesc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Amanarea pronuntarii Cami88 Cami88 Tip solutie: Amână pronunţarea Solutia pe scurt: amana pronuntarea la (data) Document: Încheiere - Amânare iniţială a pronunţării (data sedintei) ... (vezi toată discuția)
Apel unui proces verbal de contraventie laur90 laur90 Am un proces verbal de contraventie . In data de 2.12.2014 am avut verdictul final \\" se admite cererea \\\\" .Astazi in data de 7.04.2015 am primit prin ... (vezi toată discuția)
Pot depune concluzii fara avocat? pot face adaugiri la cererea de chemare in judecata? Pavilion Pavilion Buna, am nevoie de ajutorul dvs. Am inregistrat o cerere de chemare in judecata pentru a obliga Directia Finantelor Publice si Administratia Finantelor ... (vezi toată discuția)