Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... card de sanatate
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

card de sanatate

Buna seara! Eu si sotul meu nu am primit cardurile de sanatate desi suntem asigurati? Ce ar trebui sa fac sa le primim? Pana cand se mai distribuie? Multumesc
Mergeti direct la casa de sanatate de care apartineti.