Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... oprire pe salariu
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

oprire pe salariu

in anul 2008 am facut rate cu buletinul la cateva telefoane avand 2 contracte,unul de 35 milioane,al 2 de 40 mil.....am o oprire pe salariu prima rata( 200ron)....si mia venit acu si cea dea 2 oprire ( cea de 40mil)..e posibil sa mi sa puna oprire si pe cea dea 2 rata?avand in vedere ca eau salariul de 850......:(..??
Da,este legal.Insa intr-o anumita proportie.