Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... CALCULAREA PENSIEI SI DAREA IN JUDECATA A CASEI DE ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

CALCULAREA PENSIEI SI DAREA IN JUDECATA A CASEI DE PENSI

sant pensionat pe caz de boala din 2011 si cred ca nu mi-sa calculat corect pensia si am vazut cum lucreaza cei de la casa de pensi,mai mult te pune pe drumuri ca sa-ti afli drepturile.cand am depus dosarul de pensionare am depus mai multe adeverinte de grupa 2 a 13 ani si acum o saptamna am constatat ca nu s-au depus la cacul,in 2012 mi-sa scimbat decizia medicala din boala obijnuita in boala profesionala si cand am dus fisa bp2 m-iau spus ca nu se schimba nimic si acum cand am fost sa cer un buletin de calcul si am intrebat de ce nu sa schimbat decizia din boala obijnuita in boala profesionala cum a shimbato la comisia medicala au zis ca nu ma ajuta cu nimic.dupa cateva zile am trecut sa iau buletinu de calcul mau anuntat cami-a venit raspuns la o sesizare cu scimbarea deciziei din boala obijnuita in profesionala ,dar eu nu am facut nici o sesizare.doresc un consult contra cost .multumesc
Puteti dati clik pe butonul verde (din susul paginii acesteia) "Cere oferta servicii" in Bursa de servicii Avocatnet.ro daca doriti o consultatie contracost.