Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro La multi ani, Avocatnet!
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

La multi ani, Avocatnet!

datorita acestui site am castigat multe procese, multumesc tuturor si in mod special Andrei Grigoriu=D>=D> va multumesc tuturor si va doresc un an bine cuvantat si plin de impliniri
La multi ani si din partea mea!

Ne puteti spune ce obiect aveau procesele?
Ar fi bine ca sa stie mai multi utilizatori.
Ati castigat la CEDO mai multe procese?
10 ani de tribunale, nu neaparat la CEDO cat in Romania peste 25 de litigi , la CEDO taxa AUTO=D>:thumbup:
Adica v-a indrumat in 10 ani de litigii?
Este chiar extraordinar asa ceva.

Ati castigat la CEDO cu taxa auto?
Incredibil.
sa aveti parte de un an mai bun:bow: am spus de acest site... si in mod special ANDREI GRIGORIU=D>=D>=D>=D>:bow::bow::bow::bow::bow:
Phantom79, utilizator
Asemenea si dvs. si tuturor din aceasta tara!

Insa nu am inteles ce ati castigat in concret.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat