avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 183 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro La multi ani, Avocatnet!
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

La multi ani, Avocatnet!

datorita acestui site am castigat multe procese, multumesc tuturor si in mod special Andrei Grigoriu=D>=D> va multumesc tuturor si va doresc un an bine cuvantat si plin de impliniri
Cel mai recent răspuns: Gabriela Pintea , Consilier juridic 19:40, 10 Ianuarie 2015
La multi ani si din partea mea!

Ne puteti spune ce obiect aveau procesele?
Ar fi bine ca sa stie mai multi utilizatori.
Ati castigat la CEDO mai multe procese?
10 ani de tribunale, nu neaparat la CEDO cat in Romania peste 25 de litigi , la CEDO taxa AUTO=D>:thumbup:
Adica v-a indrumat in 10 ani de litigii?
Este chiar extraordinar asa ceva.

Ati castigat la CEDO cu taxa auto?
Incredibil.
sa aveti parte de un an mai bun:bow: am spus de acest site... si in mod special ANDREI GRIGORIU=D>=D>=D>=D>:bow::bow::bow::bow::bow:
Ultima modificare: Sâmbătă, 10 Ianuarie 2015
Phantom79, utilizator
Asemenea si dvs. si tuturor din aceasta tara!

Insa nu am inteles ce ati castigat in concret.
Ultima modificare: Sâmbătă, 10 Ianuarie 2015
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat

Alte discuții în legătură

Urari de sfantul andrei :)  Gabriela Monica Ionescu Gabriela Monica Ionescu Va doresc multa sanatate, fericire, realizari alaturi de cei dragi si sa aveti parte numai de zile senine si insorite! Cele mai frumoase flori, cele mai ... (vezi toată discuția)
Un an mai bun,va doresc.... gratyela gratyela Mult belsug in casa, Painea mai gustoasa, Datorii putine In anul care vine. Pace-n inimi, rod bogat, Bucurie, gand curat, Din a voastra casa Binele sa ... (vezi toată discuția)
Anul nou! hacman hacman La multi ani cu bucurii, sanatate, succes, realizari deosebite, administratorilor site-ului, colaboratorilor si utilizatorilor! Va doresc petrecere frumoasa ... (vezi toată discuția)