Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Inscrisuri in CF
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Inscrisuri in CF

Poate cineva sa-si intabuleze o baie daca are un apartament intr-un imobil cu 6 apartamente, iar in contractul de vanzare-cumparare nu o avea;
Baia a fost facuta pe spatiu comun fara proiect si fara acordul celorlalti coprorietari.
nu.
Nu se poate!