avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 314 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Servicii infiintare PFA si gazduire sediu social in ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Servicii infiintare PFA si gazduire sediu social in Botosani

Doresc sa infiintez un PFA (domeniu de activitate: Consultanta IT) in Botosani.
Ma poate ajuta cineva cu procesul de la inceput pana la final, inclusiv cu gazduirea sediului social? Daca da, care este pretul si in cat timp se poate infiinta.

Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Cristina Paisa , Avocat 15:51, 25 Ianuarie 2015
Cautati pe internet avocat Botosani. Sigur veti gasi.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Infiintare cabinet individual prestari servicii stefan_caramizoiu stefan_caramizoiu Buna ziua, am si eu o intrebare. Vreau sa-mi infiintez un cabinet individual care se va ocupa cu consultanta, comercializare produse IT, hardware/ ... (vezi toată discuția)
Nelamuriri dupa infiintare pfa clauuudiu clauuudiu Buna, Acum cateva zile am depus actele pentru infiintarea unui PFA si astept sa-mi vina certificatul de inregistrare. (Cod CAEN: 6202 - consultanta ... (vezi toată discuția)
Infiintare firma la sat/comuna dixmax dixmax Buna ziua doresc sa infiintez o firma cu sediul la sat/comuna, si caut un avocat localizat in mediul rural care poate oferi gazduire sediu social. Stie ... (vezi toată discuția)