Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Servicii infiintare PFA si gazduire sediu social in ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Servicii infiintare PFA si gazduire sediu social in Botosani

Doresc sa infiintez un PFA (domeniu de activitate: Consultanta IT) in Botosani.
Ma poate ajuta cineva cu procesul de la inceput pana la final, inclusiv cu gazduirea sediului social? Daca da, care este pretul si in cat timp se poate infiinta.

Multumesc!
Cautati pe internet avocat Botosani. Sigur veti gasi.