Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Buna ziua ! - lipsa mailuri de la Avocatnet
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Buna ziua ! - lipsa mailuri de la Avocatnet

Am si eu o intrebare pentru dumneavoastra avocatnet.ro
De ce pana astzi 16 Ianuarie 2015 , nu am mai primit nimic pe mail ?
O explicatie este ca nu ati mai participat la discutii din septembrie 2014, atunci ati deschis ultimul topic si nu ati mai revenit cu informatiile cerute de cei care au vrut sa va lamureasca:
www.avocatnet.ro/content/for...
Cand apar mesaje noi in subiectele pe care le initiati sunteti anuntata prin e-mail.

Daca vreti sa primiti alerte pentru noutatile publicate pe site, duceti mouse-ul pe numele dvs. de utilizator si o sa vedeti o lista care arata asa:

Profil meu de utilizator
Date personale
Schimbă parola
Newsletter
Alerte forum

Faceti click pe Newsletter si bifati ce va intereseaza.
Faceti click si pe Alerte forum, cititi si ce e pe-acolo. Primiti mailuri de la Avocatnet doar daca optati pentru asta.

Ares-3, moderator