avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 456 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Buna ziua ! - lipsa mailuri de la Avocatnet
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Buna ziua ! - lipsa mailuri de la Avocatnet

Am si eu o intrebare pentru dumneavoastra avocatnet.ro
De ce pana astzi 16 Ianuarie 2015 , nu am mai primit nimic pe mail ?
Cel mai recent răspuns: Ares-3 , moderator 18:54, 16 Ianuarie 2015
O explicatie este ca nu ati mai participat la discutii din septembrie 2014, atunci ati deschis ultimul topic si nu ati mai revenit cu informatiile cerute de cei care au vrut sa va lamureasca:
www.avocatnet.ro/content/for...
Cand apar mesaje noi in subiectele pe care le initiati sunteti anuntata prin e-mail.

Daca vreti sa primiti alerte pentru noutatile publicate pe site, duceti mouse-ul pe numele dvs. de utilizator si o sa vedeti o lista care arata asa:

Profil meu de utilizator
Date personale
Schimbă parola
Newsletter
Alerte forum


Faceti click pe Newsletter si bifati ce va intereseaza.
Faceti click si pe Alerte forum, cititi si ce e pe-acolo. Primiti mailuri de la Avocatnet doar daca optati pentru asta.

Ultima modificare: Vineri, 16 Ianuarie 2015
Ares-3, moderator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

M-am dezabonat din greseala de la alertele forumului avocatnet.ro visinica visinica Buna ziua, Din greseala m-am dezabonat de la Avocatnet.ro, Dupa reabonare nu mai primesc alerte de la Forum Avocatnet.ro, alerte care-mi sant de mare ... (vezi toată discuția)
Buna ziua - nu mai primesc newsletters de la avocatnet marial marial nu stiu ce s-a intimplat dar de aprox 2 saptamini nu mai primesc nimic de la dvs,am gresit cu ceva? maria (vezi toată discuția)
Cont inactiv tzuku51 tzuku51 In partea dreapta-sus scrie pe fond rosu \\"contul tau este inactiv.click aici(iesire cont). De ce este inactiv,ca sunt intrat in forum,am pus intrebari,am ... (vezi toată discuția)