Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Registre contabile pentru punctul de lucru
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Registre contabile pentru punctul de lucru

Buna ziua! Ce documente contabile trebuiesc tinute efectiv la punctul de lucru?
Completati registru de casa, registrul de gestiune zilnic daca aveti activitate de comert, registru nir la toate intrarile cu factura. Sa aveti registrul unic de control la punctul de lucru.