avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 635 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cereri de informatii registrul comertului
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cereri de informatii registrul comertului

Buna ziua,
M-am conectat pe portatul Registrului Comertului sa verific stadiul unui dosar si am vazut ca pe firma s-au facut doua cereri de informatii/certificate constatatoare de informatii extinse. Nu eu le-am facut. Pot afla cine le-a facut? Functionarii de la registru sunt obligati sa furnizeze aceste informatii? Multumesc

Alte discuții în legătură

Certificat constatator orc cioareccarmenmariana cioareccarmenmariana Pot obţine un certificat un certificat constatator de la Registrul Comerţului pentru o firmă cu care am avut o relaţie comercială din care să rezulte ... (vezi toată discuția)
Dovada cui Maryana@ Maryana@ Cum putem face dovada cui pentru a cere deschiderea procedurii insolventei in cazul unei firme cu datorii mari la primarie?Mentionam ca suntem UAT-Comuna. (vezi toată discuția)
Autorizare firma dpdv ssm iulian1c iulian1c Buna ziua, Legat de autorizarea firme dpdv SSM am o nelamurire. Firma este infiintata in 1994, si inregistrata la Registrul Comertului de ... (vezi toată discuția)