Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... SUCCCESIUNE DUPA TATAL DECEDAT
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

SUCCCESIUNE DUPA TATAL DECEDAT

BUNA ZIUA !!!! AM UN DUBIU,VA ROG FRUMOS DACA IMI PUTETI RASPUNDE,AM LA TARA UN PAMANT CARE PROVINE DE LA STRABUNICUL MEU MOSTENITORI DE DREPT SUNT BUNICII MEI SI O MATUSA CARE CU TOTII SUNT DECEDATI. DUPA EI SUNT TATAL MEU SI SORA LUI MATUSA NU AVEA COPII. TATA A MURIT RAMAN EU SI SORA TATALUI MEU .MAMA MEA ARE DREPT SI EA LA O PARTE DUPA TATA.??? SORA TATALUI POATE INTRA IN POSESIA PAMANTULUI DACA TATA NU A FIRMAT NIMIC???(E POSIBIL CA MATUSA MEA SA FI PLATIT IMPOZITUL) IN CAZUL ASTA CE TREB SA FAC DACA EA ARE TOTUL PE NUMELE EI ...........................MULTUMESC MULT NADIA..
~ Conținut șters la cerere ~