Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... DIPLOMA DE CALIFICARE PIERDUTA
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

DIPLOMA DE CALIFICARE PIERDUTA

BUNA.STIE CINEVA CUM AS PUTEA OBTINE O DIPLOMA DE CALIFICARE DE INFIRMIERA ?? AM OBITNUT ACEASTA DIPLOMA LA LOCUL DE MUNCA IN TIMPUL IN CARE ERAM ANGAJATA LA UN SPITAL DIN BUCURESTI .LA MOMENTUL RESPECTIV MI S-A SPUS CA TREBUIE SA AM GRIJA SA NU O PIERD PENTRU CA NU MI SE VA MAI DA UN DUPLICAT.ACUM DUPA CEVA TIMP AM OCAZIA SA LUCREZ DIN NOU IN STRAINATATE IN SISTEMUL SANITAR SI NU STIU CUM AS PUTEA RECUPERA ACEASTA DIPLOMA PENTRU A NU FII NEVOITA SA INCEP ALT CURS AICI..VA MULTUMESC ..
Spitalul care v-a emis diploma va emite o adeverinta care tine locul diplomei. Acea adeverinta va trebui recunoscuta de catre directia muncii si implicit apostilata daca intentionati sa o folositi in afara romaniei