Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... legalizare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

legalizare

Buna tuturor!

am legalizat doar o singur exemplar la o hotarare de divort,mai am nevoie de un exemplar original-legalizat,pot merge sa-l legalizez la judecatorie? se poate?
Da, puteti.
multumesc,se legalizeaza la judecatorie?
care sunt actele pentru legalizare?