Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Completare declaratia 088
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Completare declaratia 088

Pct. 4 din declaratia 088 : daca bifezi ca este depusa declaratia pe proprie raspundere ca desfasori activitate la SEDIU SOCIAL SI / SAU SEDIU SECUNDAR :
daca ai declarat activitate doar la punct de lucru (nu si la sediu) te obliga sa alegi un cod CAEN si pentru sediu.
Cum se poate daca la sediu nu e declarata activitate?
Multumesc.
:O

Ce ati facut? Ati trecut caen-ul de pe CUI? De la administratie v-a zis ca e ok asa?