Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... In ce conditii se cere PUD?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

In ce conditii se cere PUD?

Buna ziua.

Am un teren infundat 21x51 cu un drum de acces de 4 metri latime si 60 metriu lungime.

O sa mi se ceara oara PUD daca depun pentru certificat de urbanism?

Multumesc.
incercati sa solicitati un CF urbanistic pentru informare sa vedeti ce va solicita cei de la primarie,??!!! acolo scriu tot ce trebuie facut , ce regim are zona respectiva....
Succes