Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Citatie
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Citatie

Buna ziua,
intr-un proces de partaj ,atunci cand martorul primeste citatia ,aceasta se trimite si catre parat/reclamant?
audierea martorilor are loc in aceeasi zi cu cea a paratului/reclamantului?
multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~