Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Anulare act
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Anulare act

conform legii contenciosului administrativ primaria mai poate solicita in instanta anularea unei dispozitii dupa ce a trecut un an de la emitere a ei?
~ Conținut șters la cerere ~