Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Schimbare pasaportului inainte de expirare
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Schimbare pasaportului inainte de expirare

Buna ziua!
Pasaportul meu expira in luna nov anul acesta.pot sa schimb pasa portul mai devreme? nu stiu exact cand voi pleca si nici pt cat timp.
Multumesc.
pasaportul imi expira in noiembrie ma pot programa la schimbare?