Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... AUTORIZATIE DE CONSTRUCTIE
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

AUTORIZATIE DE CONSTRUCTIE

buna ziua

am o casa in comunaTraznea jud Salaj

in spatele casi as vrea sa torn o platforma de beton si sa zidesc 3 pereti lipt de casa din bca si sa acopar cu tigla metalica fara sa torn planseu

un fel de lemnarie

as vrea sa aflu daca am nevoie de proiect si autorizatie de constructie?

va multumesc cu stima,
Da, aveti nevoie de autorizatie de construire, obligatoriu!