Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Prestare de servicii in Germania
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Prestare de servicii in Germania

Buna dimineața.

Am si eu nevoie de ajutorul dumneavoastră.

Am un SRL, prestări servicii in construcții. Urmează sa închei in contract de prestări cu un alt SRL, DAR....prestarea de servicii urmează sa se desfășoare in Germania.

Cum fac legal acest lucru, cum duc muncitorii acolo? In afara faptului ca voi plăti diurna muncitorilor, ce alte implicații mai sunt?

Mulțumesc!
Rog un admin sa stearga acest subiect, il voi rescrie la "dreptul muncii", poate am mai mult succes.

Multumesc