Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Prescriere fapta din cazierul fiscal
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Prescriere fapta din cazierul fiscal

Buna ziua,

Firma al carei administrator sunt, nu si-a depus declaratiile drept pentru care, mi-a fost inscrisa aceasta fapta in cazierul fiscal. Stiti cumva in cat timp se prescrie sau cum as putea sa nu-mi mai apara in cazier?

Multumesc
Va rog sa cititi comentariul de la adresa www.avocatnet.ro/content/art...