Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensie

buna ziua .... ce se mai aude despre legegea aceea care reduce virsta de pensionare si la cei care au lucrat sub 6 ani in grupa 1 ????? am vazut ca de senat a trecut .... dupa 6 luni ....
Deocamdata, nimic nou, a ramas ca la inceput.