avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 514 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salariu institutor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salariu institutor

Sunt absolventa a Colegiului universitar pedagogic, cu licenta, vechime in invatamant 3 ani si as dori sa stiu ca suplinitoare calificata ce salariu as avea si in cazul in care m-as titulariza, la fel, in ce grila m-as incadra.
Va multumesc !

Alte discuții în legătură

Statutul de profesor pentru invatamantul primar mariana pintrijel mariana pintrijel Buna ziua, permiteti-mi ,va rog, urmatoarea intrebare: In urma absolvirii unei facultati tehnice ( 1993) -5 ani , cu examen de diploma si a unui colegiu de ... (vezi toată discuția)
Incadrarea educatoarelor ca profesor Feier Ioan Feier Ioan Educatoare cu diploma de liceu pedagogic, absolventa a UBB Cluj, facultatea de sociologie, are si modulul pedagogic, a doua facultate : stiinte economice si ... (vezi toată discuția)
Incadrare in invatamant dana_ticea dana_ticea Buna seara! Am vechime 12 ani gradul I , liceul Pedagogic 5 ani , 3ani Colegiul Univ.de Institutori(diploma de absolvire) . Am fost platita ca prof.II in ... (vezi toată discuția)