Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Despagubiri
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Despagubiri

Comisia judeteana de fond funciar , m-a propus pentru despagubiri in 2006.
Mai pot sa le cer acum?
Unde?
Multumesc.
Daca sunteti titularul unor astfel de drepturi, veti primi drepturile cuvenite. La acest moment nu puteti formula o noua cerere ptr ca nu mai sunteti in termen.
Multumesc de raspuns, dar nu am inteles.
Nu am facut pana acum nici o cerere, dar din datele comisiei locale de fond funciar, rezulta ca am fost propusa pentru validare, intr-o anexa de despagubiri.
Comisia locala de fond funciar, in 26.07.2006, m-a instiintat (cu semnatura prefectului) ca imi va comunica hotararea comisiei judetene dupa validare. Cea ce nu s-a mai intamplat.