Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Promovare in grad profesional (functionar pubic)
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Promovare in grad profesional (functionar pubic)

Buna ziua.
Lucrez intr-o institutie publica,sint incadrat ca si Consilier asistent din august 2012.
Am terminat si masteratul in domeniul in care lucrez.
Doresc sa aflu daca in luna august 2015 pot promova in grad profesional
Va multumesc cu stima Sven.
puteti cel putin in luna august dupa implinirea celor 3 ani de vechime in gradul profesional si daca aveti la evaluarile din ultimii 2 ani cel putin calificativul bine
Va multumesc