Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Acte operator pompa motorina
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Acte operator pompa motorina

buna ziua

la firma la care lucrez, vrem sa angajam un operator pompa motorina pentru vanzare motorina. Are nevoie de autorizatie speciala....gen ISCIR?

multumesc
Nu are nevoie de o astfel de autorizare, ci de cel mult un curs de calificare in domeniu.