avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 693 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Acte operator pompa motorina
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Acte operator pompa motorina

buna ziua

la firma la care lucrez, vrem sa angajam un operator pompa motorina pentru vanzare motorina. Are nevoie de autorizatie speciala....gen ISCIR?

multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 14:43, 18 Aprilie 2015
Nu are nevoie de o astfel de autorizare, ci de cel mult un curs de calificare in domeniu.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Comercializarea buteliilor Luca Maria Raluca Luca Maria Raluca Ce ar trebui sa știu pentru a deschide o firma de îmbuteliere a gazului cu butelii proprii? (vezi toată discuția)
Nu am atestat de motostivuitorist Balancristian Balancristian Dacă nu am atestat de motostivuitorist, Dar șefii mă obligă să execut această \" meserie\" (vezi toată discuția)
Autorizatie stivuitorist iscir byiutzis byiutzis Buna ziua, Am si eu o problema. Sotul meu este anajat iar firma angajatoare l-a trimis in urma cu cativa ani (in 2011) la un curs de specializare de ... (vezi toată discuția)