avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 189 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Nu se mai poate scrie pe forum de pe telefonul mobil?
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Nu se mai poate scrie pe forum de pe telefonul mobil?

De ceva timp am observat ca nu se mai poate scrie pe forum dupa telefonul mobil.
Imi apare o alta structura care face imposibila orice scriere.
Imi apare o structura cum apare la articolele scrise pe avocatnet.

S-au facut modificari sau este de la telefonul meu?
Cel mai recent răspuns: cyan , moderator 19:28, 21 Aprilie 2015
Trebuie sa va schimbati telefonul cu unul personalizat pentru avocati! :)
Se lucreaza la optimizarea site-ului. Am intampinat aceeasi problema
Trebuie sa bifati optiunea desktop accesand in dreapta sus (unde sunt trei puncte unul sub altul) "versiune site pentru desktop" sau "requeast desktop site" si apare versiunea obisnuita cu butoane de editare.
problema este ca nu ramane permanent si trebuie bifata mereu pina finalizeaza optimizarii.
Ultima modificare: Marți, 21 Aprilie 2015
cyan, moderator
Da, nu am butoane de editare.
Cautati pe google " request desktop site" si vezi gasi instructiuni de activare a optiunii. Eu acum editez de pe telefon.
Sa imi spuneti si mie daca va merge.
V-am spus mai sus ca editez de pe telefon, deci merge!
Ati gasit optiunea de activare? Se deruleaza un meniu cu mai multe optiuni cind se acceseaza simbolul cu cele 3 puncte, cel putin asa apare la mine, android samsung. Se afla in dreapta casutei pentru browser.

Daca aveti iphone exista pe itutorial.ro instructiuni ptr schimbarea la versiunea desktop.

Sau cautati pe google " versiune site pentru desktop".
Ultima modificare: Marți, 21 Aprilie 2015
cyan, moderator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

De ce nu se pot da răspunsuri prin telefon pe forum ? oanaportar oanaportar Bună ziua ! Va rog sa mă ajutați cu un răspuns : De ceva vreme încerc sa trimit întrebări de pe telefon pe acest site și văd că mi le duelează, ... (vezi toată discuția)
Intrebare-raspuns?? david9797 david9797 de ce nu pot raspunde la intrebari? de ex la intrebarile utilizatorilor? nici pe al meu nu pot comenta.. rog rapsuns.. :) (vezi toată discuția)
Posibilitatea de a raspunde anila28 anila28 Buna ziua,eu ma loghez de pe telefon vad ce mi se raspunde la intrebari dar nu am vreo optiune de a si putea raspunde Cum pot raspunde neavand acces decat de ... (vezi toată discuția)