Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Nu se mai poate scrie pe forum de pe telefonul mobil?
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Nu se mai poate scrie pe forum de pe telefonul mobil?

De ceva timp am observat ca nu se mai poate scrie pe forum dupa telefonul mobil.
Imi apare o alta structura care face imposibila orice scriere.
Imi apare o structura cum apare la articolele scrise pe avocatnet.

S-au facut modificari sau este de la telefonul meu?
Trebuie sa va schimbati telefonul cu unul personalizat pentru avocati! :)
Se lucreaza la optimizarea site-ului. Am intampinat aceeasi problema
Trebuie sa bifati optiunea desktop accesand in dreapta sus (unde sunt trei puncte unul sub altul) "versiune site pentru desktop" sau "requeast desktop site" si apare versiunea obisnuita cu butoane de editare.
problema este ca nu ramane permanent si trebuie bifata mereu pina finalizeaza optimizarii.
cyan, moderator
Da, nu am butoane de editare.
Cautati pe google " request desktop site" si vezi gasi instructiuni de activare a optiunii. Eu acum editez de pe telefon.
Sa imi spuneti si mie daca va merge.
V-am spus mai sus ca editez de pe telefon, deci merge!
Ati gasit optiunea de activare? Se deruleaza un meniu cu mai multe optiuni cind se acceseaza simbolul cu cele 3 puncte, cel putin asa apare la mine, android samsung. Se afla in dreapta casutei pentru browser.

Daca aveti iphone exista pe itutorial.ro instructiuni ptr schimbarea la versiunea desktop.

Sau cautati pe google " versiune site pentru desktop".
cyan, moderator