Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infiintare magazin de IT, amenajare spatiu
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infiintare magazin de IT, amenajare spatiu

Nu stiu daca am postat bine, insa daca am gresit, cer scuze !
As dori sa deschid un magazin de IT (pc, laptopuri, hardware, accesorii, etc) si as vrea sa modific un garaj de la parterul blocului sa il fac magazin...El are 6 metri lungime x 4 latime . Am separat cu rigips magazinul de spatiu de depozitare si toaleta...
Multumesc!
E foarte bine ce ati facut. Succes!