Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Bunuri date cu titlu gratuit
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Bunuri date cu titlu gratuit

Buna ziua,

Va rog sa ma ajutati cu un raspuns!

Daca prestez servicii (executie constructii) si materialele achizitionate de prestator (de mine) pot sa fac act aditional la contract si sa stipulez faptul ca materialele le dau beneficiarului cu titlu gratuit?

Multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~