Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cod sau coduri caen pentru orice tip de publicitate ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cod sau coduri caen pentru orice tip de publicitate online?

Am si eu o mare dilema:

sa zicem ca:
1. am o serie de site-uri, directoare pentru indexarea site-urilor. A fost gratuita inscrierea in ele...as dori ca inscrierea in ele sa fie cu plata, deci imi trebuie un cod caen si nu stiu care...asta a fost prima intrebare
2. Am site-uri de anunturi online, as dori ca inscrierea anuntului sa se faca cu plata(sms) - ce cod caen imi trebuie?
3. Am un portal de publicitate pentru firme, pentru a oferi publicitate acelor firme in portalul meu, trebuie sa inchei un contract cu ele-de ce cod caen am nevoie?

Ceea ce ma intereseaza pe mine este ca firma mea sa poata face publicitate online de orice tip prin orice mijloace, portaluri, anunturi, dedicata etc - dar doar online
si pe mine ma intereseaza aceeasi lucru. Va rog sa raspundeti :D
1. am o serie de site-uri, directoare pentru indexarea site-urilor. A fost gratuita inscrierea in ele...as dori ca inscrierea in ele sa fie cu plata, deci imi trebuie un cod caen si nu stiu care...asta a fost prima intrebare
2. Am site-uri de anunturi online, as dori ca inscrierea anuntului sa se faca cu plata(sms) - ce cod caen imi trebuie?
3. Am un portal de publicitate pentru firme, pentru a oferi publicitate acelor firme in portalul meu, trebuie sa inchei un contract cu ele-de ce cod caen am nevoie?

6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
6312 Activităţi ale portalurilor web
7312 Servicii de reprezentare media
Va multumesc frumos=D>