Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Despre casa de marcat
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Despre casa de marcat

Buna ziua,

Pentru o microintreprindere, cu un singur angajat, cu obiect de activitate - birou de arhitectura - lucreaza in mare parte cu societati comerciale si in jur de 10 -15 persoane fizice pe an, este nevoie de casa de marcat? Va multumesc.
Buna seara,
Atata timp cat firma dumneavoastra are de aface cu bani, incasari , plati, angajat(a), este necesara o casa de marcat.