Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Rectificativa declaratie 390
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Rectificativa declaratie 390

Buna ziua,
ma poate ajuta cineva cu o lamurire in ceea ce priveste rectificativa la decl 390 depusa online?

Pentru cele depuse la ghiseu se intocmeste pe loc proces verbal. Dar pt cele depuse online cum se procedeaza? Primesti la sediu vreo notificare?

Multumesc!
Nu, eu am depus si nu am primit.
Multumesc pentru raspuns.
Dar ..declaratia depusa de dvs. era in termenul acela de gratie pentru care nu se primeste amenda sau era depasit?
Am depus in luna iulie declaratie rectificativa pt mai. Si am avut si in iunie declaratie.