Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Fisa identificare factori de risc
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Fisa identificare factori de risc

ma poate ajuta cineva cu un model de fisa de identificare a factorilor de risc complectata?
comle"C"tata gata nu se poate, completarea se face functie de riscurile existente la locul de munca respectiv, nu exista un standard in completare
ART. 16 din HG nr. 355/2007
(1) Examenul medical la angajarea in munca se face la solicitarea angajatorului, care va completa fisa de solicitare a examenului medical la angajare, conform modelului prevazut in anexa nr. 2, si fisa de identificare a factorilor de risc profesional, conform modelului prevazut in anexa nr. 3.