Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori Vanzare actiuni
Discuție deschisă în Bursa de valori

Vanzare actiuni

am actiuni la Acumulatorul S.A. (CUM A PRIMIT TOATA LUMEA) SI VREAU SA LE VALORIFIC DAR NU STIU VALOAREA LOR SI CUM SE PROCEDEAZA.MULTUMESC
In baza Deciziei CNVM, incepand cu data de 18.08.2008, societatatea emitenta ACUMULATORUL SA (simbol bursier ACUM) Cod Unic de Înregistrare 478901 Nr. Înmatriculare J23/177/2002 , se retrage de la tranzactionare de pe Piata RASDAQ.
Conform informarii de la ONRC :
- la data de 03.03.2008 SC ACUMULATORUL S.A. PANTELIMON (ACUM) se afla in dizolvare.
- la data de 24.01.2012 SC ACUMULATORUL S.A. PANTELIMON (ACUM) se afla in dizolvare cu lichidare (radiere).
Se pare ca in prezent firma nu mai exista.

Interesati-va personal la RC.
Doresc o adeverința pentru grupă de munca . Am lucrat la Acumulatorul S A în perioada 1992 - 1994
Si la GRANITUL SA in anul 1992. Puteti sa ma ajutați cu nr de telefon
Fiulploii2013, utilizator

Fiulploii2013 a scris:

Doresc o adeverința pentru grupă de munca . Am lucrat la Acumulatorul S A în perioada 1992 - 1994
Si la GRANITUL SA in anul 1992. Puteti sa ma ajutați cu nr de telefon
SAU cine este lichidator

Fiulploii2013 a scris:

Doresc o adeverința pentru grupă de munca . Am lucrat la Acumulatorul S A în perioada 1992 - 1994
Si la GRANITUL SA in anul 1992. Puteti sa ma ajutați cu nr de telefon
SAU cine este lichidator