avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 178 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Note explicative bilant
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Note explicative bilant

buna ziua. Am o problema dak ma poate ajuta si pe mine cineva.Daca o societate S.A. se schimba in S.R.L. in luna august 2014 cum fac nota explicativa nr 7? multumesc mult pentru ajutor

Alte discuții în legătură

Sesizare romulusmohan romulusmohan SESIZARE Buna ziua. Am o problema si nu stiu cum sa o rezolv desi am facut sesizari la itm. Am fost angajat la S.C Macelariile Medias S.R.L,societate care a ... (vezi toată discuția)
Profit sau pierdere dupa corectare claudana claudana Buna ziua, Tin contabilitate la o societate de comert si am omis inregistrarea in 2013 a unei facturi de servicii in valoare de 400 ron de la furnizori. Am ... (vezi toată discuția)
Cum este corect mirelaelena mirelaelena Buna ziua , Va rog sa ma ajuati sa aflu cum este corect sa editez numele unei societati comerciale ex: S.C. GIGI IMPEX S.A sau GIGI IMPEX S.R.L., mai exact ... (vezi toată discuția)