Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Dosar antifrauda
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Dosar antifrauda

Ma atentionat tatal meu ca am primit acasa o instiintare prin care sa ma prezint de urgenta in maxim 7 zile la politia capitalei ( pe calea victoriei ) ptr. un dosar anti frauda. Din cate stiu eu singurul lucru care ar putea fi este o amenda de rovinieta luata acum ceva ani de care nu aveam habar la vremea respectiva pana am primit o instiinare de executare silita in 2013. Eu nu am facut nimic atunci si nici nu am mai fost deranjat cu acest subiect.

Este posibil sa fie de la rovinieta sau sa fie altceva ?
danielstefan392, utilizator
cu siguranta nu este de la rovinieta
Mergeti la politie si veti afla despre ce este vorba