Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Sponsorizare
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Sponsorizare

Cum poate fi sponsorizata o institutie de invatamant preuniversitar? In ce cont se vireaza banii? Sumele primite implica rectificare de buget? E vorba de o scoala care nu are nici un fel de venituri.
Sponsorizare din partea cui ?
vezi:
LEGEA 32/1994 privind sponsorizarea - modificata si completata