Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Se poate vedea onIine pe un cont aprobat datele de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Se poate vedea onIine pe un cont aprobat datele de vechime in munca necesare pensionarrii avand in vedere cartile de munca au fost scanate ?

scanare carti de munca, vizualizare on line date vechime
O astfel de baza de date nu este publica.

Dvs aveti posibilitatea sa solicitati Casei de pensii, buletinul de calcul al pensiei si sa verificati datele mentionate in acesta.

-atunci varianta cu contul online este SF ?
-Ideeae ca desi am cont online aprobat , la cererea de date carte de munca si stagiu cotizare primesc mesaj ca da se poate iar la descarcare pe portalul CNPP disponibil la adresa [ link extern ] !
d-eci doar un proiect?

10 IUNIE 2015

CEREREA DE CREARE CONT ONLINE A FOST APROBATA

Cererea de creare cont online in cadrul portalului CNPP.ro a fost aprobata.
Pentru finalizarea fluxului de creare cont online este nevoie de confirmarea dumneavoastra. Aceasta confirmare este necesara pentru validarea adresei de email, adresa ce va fi folosita pentru corespondenta electronica ulterioara.

Va rugam stabiliti parola initiala a contului accesand link-ul urmator:
Stabilire parola sau introducand adresa urmatoare in browser
[ link extern ]
Acest link este valabil 72 de ore.
Daca nu este accesat in urmatoarele 72 de ore cererea de cont online va fi stearsa si va trebui creata si supusa aprobarii o noua cerere

1. [www.cnpp.ro] - 10.06.2015 16:10 - Informatii din carnetul de munca
Inbox x

portal@cnpas.org
2:10 AM (0 minutes ago)
to me

Buna ziua,

Cererea de vizualizare date actualizate de tipul Informatii din carnetul de munca a fost finalizata cu succes.

Rezultatul il puteti vizualiza si descarca folosind portalul CNPP disponibil la adresa [ link extern ] .

Va multumim pentru utilizarea portalului CNPP.ro

2. [www.cnpp.ro] - 10.06.2015 16:21 - Stagii lunare dupa 04.2001
Inbox x

portal@cnpas.org
2:21 AM (0 minutes ago)
to me

Buna ziua,

Cererea de vizualizare date actualizate de tipul Stagii lunare dupa 04.2001 a fost finalizata cu succes.

Rezultatul il puteti vizualiza si descarca folosind portalul CNPP disponibil la adresa [ link extern ] .

Va multumim pentru utilizarea portalului CNPP.ro
Dacă se poate să-mi spuneți și mie vechimea de pe cartea de munca și nu știu dacă este trecuta și cei 3 ani de ordonata și un an de șomaj va mulțumesc frumos
ma numesc poamă Nicolae și am lucrat la upetrom Ploiești cu marca 13999
Poamă Nicolae, utilizator
Poamă Nicolae

Nu are cine sa va spună aici în Forum.