Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Coduri CAEN 2015 lista completa actualizata
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Coduri CAEN 2015 lista completa actualizata

Buna ziua! As dori sa stiu unde pot gasi lista codurilor CAEN, actualizate 2015 si complete. Rezultate gasite pe internet,la o prima cautare, nu m-au multumit, difera de la site la site, nu coincid... . Va multumesc!
Se poate cumpara de la orice chiosc cu carti juridice, pentru exactitate